user comment tag cross image youtube-play hammer bullhorn word document pdf document mail sign-out

Förtroendevalda region 2

Kontaktinformation till regionstyrelsen, suppleanter och valberedningen

Regionstyrelse

Mats Bergkvist (ordförande)
Solby Maskin AB
Hotellvägen 8, 793 41 Insjön
070-674 04 63
mats@solbymaskin.se

Dennis Nyberg
Kranbolaget i Stockholm AB
Box 90136, 120 21 Stockholm
070-830 03 34
dennis@kranbolaget.se

John Fransson
FRENTAB Entreprenad & Söner AB
Algatan 3, 134 41 Gustavsberg
070-756 05 21
john.fransson@frentab.se

Ankie Larsson
Miljöplanering i Tumba AB
Box 117, 146 22 Tullinge
070-727 47 88
ankie@miljoplanering.se

Daniel Forenius
Hydraulgrävningar i Västerås AB
Urhagsgatan 8, 723 37 Västerås
070-664 99 92
daniel@hydraulgravningar.se

Stefan Lindby
Väg & Byggnadsgrus på Gotland AB
Kantzargatan 9, 623 50 Hemse
070-422 60 28
stefan@vagobyggnadsgrus.se

Janne Svensson
AK Schakt & Entreprenad AB 
Segersbyvägen 3D, 145 63 Norsborg
070-695 71 00
svensson@akschakt.se 

Maria W Nilsson
Kenneth Westblom Laskmaskiner AB
Katrineborgsgatan 11, 802 93 Gävle
070-585 71 98
kwlmab@telia.com

Anders Tyrell
Järvsö Anläggning Transport AB
Kramsta Smedsvägen 17, 820 40 Järvsö
070-625 04 24
anders.atab@telia.com

Suppleanter

Katarina Söderberg
Farment AB
Strand Stenhagen, 635 05 Eskilstuna
070-444 28 18
katarina@farment.se

Stefan Lindberg
Binab Entreprenad AB
Artillerigatan 26, 752 37 Uppsala
070-351 76 00
stefan.lindberg@binab.nu

Valberedning

Pelle Fredriksson (ordförande)
Upplands Schakt Ek. För.
Box 2111, 750 02 Uppsala
070-826 10 00
pelle@upplandsschakt.se

Mats Otterborn
MaserFrakt AB
Ölandsgatan 6, 791 60 Falun
Telefonuppgift saknas
E-postuppgift saknas

Daniel Dammbro
U-Schakt Ek. För.
Brandthovdagatan 25, 721 35 Västerås
073-712 09 02
daniel.dammbro@u-schakt.se

Jerry Magnusson
Bäckström Stockholm AB
Västberga Alle 36A, 126 30 Hägersten
070-646 73 52
jerry@backstroms.se

Daniel Bröyt
Ericson i Lima AB
Kyrkbyn 106, 780 64 Lima
070-630 49 64
daniel@ericsonilima.se

 

Uppdaterad den 1 april 2019