user comment tag cross image youtube-play hammer bullhorn word document pdf document mail sign-out

Förbundsstyrelsen

Kontaktinformation till förbundsstyrelsen, valberedningen och förhandlingsdelegationen.

Förbundsstyrelse

Magnus Persson (ordförande)
VSM Entreprenad AB
Galgbacken 2, 176 77 Järfälla
Mobil: +46 705 83 52 30 
E-post: magnus.persson@vsmgruppen.se

Håkan Ström
Håkans Entreprenad AB
Box 76, 464 06 Brålanda
Mobil: +46 706 88 42 00 
E-post: hakan.strom@hentrab.se

Maria W Nilsson
Kenneth Westblom Lastmaskiner AB 
Katrineborgsgatan 11, 802 93 Gävle 
Mobil: +46 70 585 71 98 
E-post: kwlmab@telia.com

Birgitta Johansson (vice ordförande)
Rolf Johanssons Schakt & Tr. AB
Tattamåla Lillegård 11, 362 93 Tingsryd
Mobil: +46 703 40 99 03 
E-post: birgitta.johansson@rj-schakt.se

Mats Bergkvist
Solby Maskin AB
Hotellvägen 8, 793 41 Insjön
Mobil: +46 706 74 04 63 
E-post: mats@solbymaskin.se

Ingmar Landgren
Bröderna Clarén AB 
Nordanå 149, 232 91 Arlöv
Mobil: +46 733 80 01 07 
E-post: ila@claren.se

Peter Flygt
Peter Flygts Gräv & Transport AB
Box 781, 601 17 Norrköping
Mobil: +46 702 67 60 00
E-post: peter@flygts.se

Suppleanter

Ulrika Karlsson
Mobil: +46 703 28 28 07
E-post: fyrkanten@telia.com

Daniel Schönström
Mobil: +46 705 92 46 19
E-post: daniel@s-schakt.se

Valberedningen

Anders Carlsson
Vimmerby Gräv & Schakt AB
Fasanvägen 20, 598 95 Vimmerby
Mobil: +46 706 92 82 57 
E-post: info@vimmerbygs.se

Christer Carlsson
A-Schakt Carlsson & Broberg AB
Traversgatan 3, 531 40 Lidköping
Mobil: +46 708 20 71 34 
E-post: christer@aschakt.se

Mikael Hägglund (sammankallande)
AB Hägglunds Last & Schakt
Timmervägen 10 A, 921 33 Lycksele
Mobil: +46 706 20 27 63 
E-post: mikael@hagglund.me

Clifford Modig
AB Modigs Maskiner
Annefors 7959, 821 92 Bollnäs
Mobil: +46 702 46 68 49 
E-post: modigsmaskiner@gmail.com

Jonas Jönsson
Trellegräv AB
Vannhögsgatan 5, 231 66 Trelleborg
Mobil: +46 709 76 94 00 
E-post: jonas@trellegrav.se

Pelle Fredriksson
Upplands Schakt Ek. För.
Box 2111, 750 02 Uppsala
Mobil: +46 708 26 10 00
E-post: pelle@upplandsschakt.se

Förhandlingsdelegation

Magnus Persson
VSM Entreprenad AB
Galgbacken 2, 176 77 Järfälla
Mobil: +46 70 583 52 30
E-post: magnus.persson@vsmgruppen.se

Mathias Fors (förhandlingschef)
Telefon: +46 8 762 70 73 
E-post: mathias.fors@me.se

För ytterligare information rörande förhandlingsdelegationen, vänligen kontakta Mathias Fors.
 

Uppdaterad den 8 juni 2016