user comment tag cross image youtube-play hammer bullhorn word document pdf document mail sign-out

Förtroendevalda region Södra från 2018-03-10

Kontaktinformation till regionstyrelsen, valberedning och suppleanter.

Regionstyrelse 

Paul Nilsson (ordförande)
Trollenäs Schakt AB
Transportvägen 27, 241 38 Eslöv
Mobil: 070-511 56 45 
E-post: paul@trollenasschakt.se

Jonas Andersson
Oskarsberg Entreprenad AB
Oskarsberg Tolarp 732, 305 94 Halmstad
Mobil: 073-302 83 02 
E-post:
jonas@oeab.nu

Jörgen Gudmundsson
Veka Maskin AB
Bobergs Kustväg 50, 311 92 Falkenberg
Mobil: 073-901 37 60 
E-post: jorgen.gudmundsson@vekamaskin.se

Lennart Johansson
Grävtjänst i Varberg AB
Åhs 35, 432 76 Tvååker
Mobil: 070-144 84 01 
E-post: lottadunkan@gmail.com

Jonas Jönsson
Trellegräv AB
Vannhögsgatan 5, 231 66 Trelleborg
Mobil: 070-976 94 00 
E-post: jonas@trellegrav.se

Ingmar Landgren
Bröderna Clarén AB
Nordanå 149, 232 91 Arlöv
Mobil: 073-380 01 07 
E-post: ila@claren.se

Daniel Schönström
S-Schakt Schönström AB
Box 108, 242 22 Hörby
Mobil: 070-592 46 19 
E-post: daniel@s-schakt.se

Suppleanter

Gustav Antonsson
Antonssons Mark & Entreprenad AB
Vallby 974, 276 56 Hammenhög
Mobil: 070-490 90 20 
E-post: gustav@antonssonsmark.se

Jim Christiansson
Gösta Ahlquist AB
Box 68, 281 21 Hässleholm
Mobil: 070-337 77 08 
E-post: jim@ahlquist.se

Per Nilsson
Kuskatorpet Entreprenad & Lantbruk AB
St Kuskatorpet, 305 94 Halmstad
Mobil: 070-822 02 11 
E-post: per@kuskatorpet.se

Lars Åremark
Swerock AB/Cliffton
Käglingevägen 43, 213 76 Malmö
Mobil: 072-533 37 06 
E-post: lars.aremark@swerock.se

Valberedning

Mats Svensson, sammankallande
Kvidinge Schakt AB
Husargatan 15, 265 72 Kvidinge
Mobil: 070-243 26 37 
E-post: 6000svensson@telia.com

Mats Gustafsson
Mats Gustafssons Gräv
Stafsinge 829, 311 94 Falkenberg
Mobil: 070-688 46 54 
E-post: mats.gustafsson.grev@telia.com

Anders Hansson
Anders Hanssons Maskinstation
Håstadsvägen 363-9, 291 94 Kristianstad
Mobil: 070-565 28 72 
E-post: anders@ahmaskin.nu

Martin Ivarsson
Martins Gräv AB
Entreprenadgatan 2, 314 34 Hyltebruk
Mobil: 070-544 09 89 
E-post: martin@martinsgraev.se

Anders Oddshammar
Bodeborn Gräv AB
Baldringevägen 162, 271 96 Ystad
Mobil: 070-5 94 53 85 
E-post: anders@bodeborngrav.se

Mats Persson
Omma Schakt AB
Tallviksvägen 3, 236 33 Höllviken
Mobil: 070-666 71 50 
E-post: ommamats@hotmail.se

Kontaktombud

Eslöv-Kävlinge-Höör-Hörby-området
Mats Andersson
Bröderna Anderssons Åkeri & Gräv AB
Box 154, 242 22 Hörby
Mobil: 070-335 70 63
E-post: mats@anderssonsakeri.com

Falkenbergsområdet
Mats Gustafsson
Mats Gustafssons Gräv
Stafsinge 829, 311 94 Falkenberg
Mobil: 070-688 46 54
E-post: mats.gustafsson.grev@telia.com

Halmstadsområdet
Jonas Andersson
Oskarsberg Entreprenad AB
Oskarsberg Tolarp 732, 305 94 Halmstad
Mobil: 073-302 83 02
E-post: jonas@oeab.nu

Helsingborg-Höganäs-Landskrona-området
Mats Svensson
Kvidinge Schakt AB 
Husargatan 15, 265 72 Kvidinge
Mobil: 070-243 26 37 
E-post: 6000svensson@telia.com

Hässleholm-Kristianstad-området
Bertil Andersson
Degeberga Grus & Schakt AB
Trollemöllavägen 18, 297 94 Degeberga
Mobil: 070-977 26 10
E-post: bertil@degebergagrus.se

Laholmsområdet
Leif Carlsson, tfn 0430-120 60
LBC Ängstorp AB
Box 61, 312 21Laholm
Mobil: 070-513 32 65
E-post: leif@lbc-angstorp.se

Malmö-Lund-Trelleborg-området
Torsten Olofsson
Olofssons Schakt AB
Önnerup 13, 237 91 Bjärred
Mobil: 070-629 96 00
E-post: thorsten.olofsson@telia.com

Varbergsområdet
Ola Andersson
Läjets Entreprenad AB
Babordsvägen 29, 432 74 Träslövsläge
Mobil: 070-817 59 69
E-post: lajet.ent@blixtmail.se

Ystad-Sjöbo-Tomelilla-området
Kenneth Ottosson
K Ottossons Gräv
Brittsommargatan 4, 275 95, Sjöbo
Mobil: 070-524 12 24
Mobil: ottolin2005@gmail.com

Publicerad den 22 mars 2017
Uppdaterad den 12 mars 2018