user comment tag cross image youtube-play hammer bullhorn word document pdf document mail sign-out

Förtroendevalda region Väst

Kontaktinformation till regionstyrelsen, valberedning och suppleanter.

Regionstyrelse

Håkan Ström (ordförande)
Håkans Entreprenad AB
Box 76, 464 06 Brålanda
070-688 42 00
hakan.strom@hentrab.se 

Lennart Johansson
Grävtjänst i Varberg AB
Åhs 35, 432 76 Tvååker
070-144 84 01
lottadunkan@gmail.com

Åsa Gustavsson
Lasses Entreprenad i Frillesås AB
Brearedsvägen 370, 439 64 Frilleses
073-543 53 22
info@lassesentreprenad.se

Stefan Sjögren
Sjögrens Schakt i Göteborg AB
Spinnmästarevägen 71, 437 34 Lindome
070-299 91 00
info@sjogrensschakt.com

Lars Nilsson
Thage Eriksson Entreprenad AB
Anderstorp Mellangården, 543 92 Tibro
070-377 52 42
thage@thagee.se

Per Lundblad
Grävfirma Jan Lundblad AB
Sandstugan Korsberga, 544 92 Hjo
070-578 22 25
per@janlundblad.se

Jonas Strömberg
Värmlandsschakt ek. för.
Säterivägen 3, 653 41 Karlstad
070-644 20 38
jonas.stromberg@varmlandsschakt.se

Per Hesselius
Hesselius Entreprenad AB
Lagmansgatan 2B, 681 34 Kristinehamn
070-542 30 86
per@hesselius.com

Ulf Gustavsson
Adriansson Schakt & Transport AB
Box 41, 694 211 Hallsberg
072-725 26 00
ulf.gustavsson@adriansson.net

Suppleanter

Conny Möller
Conny Möller Schakt och Entreprenad AB
Berguvsvägen 2, 438 38 Landvetter
070-529 69 50
hammare@outlook.com

Robin Wallenius
Grävfirma Anders Jansson AB
Båtsmanstorp, 544 92 Hjo
070-662 02 27
aj.gravfirma@gmail.com

Valberedning

Kenth Möller (sammankallande)
Kenth Möllers Entreprenad AB
Ångpannegatan 13, 402 73 Göteborg
070-627 27 96
kenth.moller@schaktivast.se

Jonas Andersson
Oskarsberg Entreprenad AB
Ljungbyvägen 124 B, 302 83 Halmstad
073-302 83 02
jonas@oeab.nu

Mikael Bertilsson
Grävtjänst i Götene AB
Hantverksgatan 1, 533 33 Götene
070-335 90 85
mikael@gravtjanst.se

Henrik Karlsson
Nor-Schakt AB
Teknikvägen 10, 660 50 Vålberg
070-546 42 65
henrik.karlsson@nor-schakt.se

Tobias Lindström
Tyras AB
Botstorpsvägen 20, 691 42 Karlskoga
070-379 00 48
tobias@thyrasab.se

Uppdaterad den 19 mars 2019