user comment tag cross image youtube-play hammer bullhorn word document pdf document mail sign-out

Raul

Göteborg

Björn Hamberg
Onsala Kulleväg 41, 439 34 Onsala
Mobil: 070-518 49 16
Mail: bjornhamberg@home.se

Carina Hermansson-Persson
Bergstena Sjölyckan, 441 92 Alingsås
Mobil: 070-962 50 50
Mail: carina.h-persson@telia.com

Conny Möller
Möllers Hammare
Mobil: 070-529 69 50
Mail: hammare@outlook.com

Frank Johansson
Nyheden, 512 64 Holsjunga
Mobil: 070-695 26 22
Mail: frank@fjdika.se

Johan Olsén
Lövås 225, 473 91 Henån
Mobil: 073-517 00 80
Mail: johan@lerab.se

Kenth Möller
Ångpannegatan 13, 402 73 Göteborg
Mobil: 070-627 27 96
Mail: kmo@schaktivast.se

Marcus Hilbertsson
Gamlegårdsvägen 10, 439 74 Fjärås
Mobil: 070-976 76 74
Mail: mhilbertson@hotmail.com

Patrik Andersson
Lindbergs Lycka 4, 434 93 Vallda
Mobil: 070-561 55 20
Mail: anderssonsmg@live.se

Stefan Sjögren
Spinnmästarevägen 71, 437 34 Lindome
Mobil: 070-299 91 00
Mail: info@sjogrensschakt.com

Örjan Andersson
Svartebäcksvägen 95, 439 73 Fjärås
Mobil: 070-372 96 99

Skaraborg

Jan Lundblad
Klövervägen 3, 541 78 Värsås
Mobil: 070-540 78 13
Mail: info@janlundblad.se

 

Christer Carlsson
Salebygatan 4, 531 39 Lidlöping
Mobil: 070-820 71 34
Mail: christer@aschakt.se

 

Peter Nilsson
Råda Fridhem, 531 96 Lidköping
Mobil: 070-818 86 98 
E-post: peter.nilsson@snix.se

 

Per Lundblad
Gunnarstorp, 544 92 Hjo
Mobil: 070-578 22 25
Mail: per@janlundblad.se

 

Lisbeth Johansson
Erik Järnåkersgatan 4, 532 37 Skara
Mobil: 070-868 46 66
Mail: lisbeth@smens.se 

 

Owe Paulsson
Torsvid Mellangården 13, 547 92 Gullspång
Mobil: 070-607 17 86
Mail: owe@pegesschakt.se

 

Ulf Paulsson
Torsvid Kullen , 547 92 Gullspång
Mobil: 072-742 02 04
Mail: ulf@pegesschakt.se

 

Stefan Lindholm
Kärrsgården , 547 91 Gullspång
Mobil: 070-550 05 43
Mail: stefan@lindholms.nu

Bengt Svensson
Eketorp Baljered, 534 93 Stora Levene
Mobil: 070-846 05 89
Mail: eketorp@hotmail.com

 

Ronny Larsson
Göttorp Sommarro, 533 95 Götene
Telefon: 0511-343 075 
Mobil: 073-380 07 44
Mail: ronny@ronnylarsson.com

 

Per Svensson
Lindhagsgatan 9, 531 40 Lidköping
Mobil: 070-656 78 89
Mail: per.svensson@xr.nu

 

Mikaek Bertilsson
Hantverksgatan 1, 533 33 Götene
Mobil: 070-335 9085
Mail: mikael@gravtjanst.se

Magnus Hult
Sven Dahlgrensgatan 5, 532 33 Skara
Mobil: 070-335 90 80
Mail: magnus@gravtjanst.se

 

Per-Olof Sehlstedt
Amnevägen 37, 547 72 Otterbäcken
Mobil: 070-609 69 15
Mail: info@markochbygg.se

 

Johan Sehlstedt
Bäckavägen 14, 542 31 Mariestad
Mobil: 070-974 99 68
Mail: johan@markochbygg.se

 

Börje Wallin
Götlunda, 540 18 Tidan
Mobil: 070-323 39 72
Mail: gunvorborje@hotmail.com

 

Mats-Ove Karlsson
Kåsentorp Long, 534 95 Vara
Mobil: 070-377 62 54
Mail: kasentorp@tele2.se

Lars Nilsson

Anderstorp Mellangården, 543 92 Tibro
Mobil: 070-377 52 42
Mail: thage@thagee.se

Klas Lundblad
Korsberga Sandstugan, 544 92 Hjo
Telefon: 0503-4003
Mail: klas@janlundblad.se

Bengt Falk

Per-Månsgården, Kinne-Kleva, 533 96 Götene
Telefon: 0511-580 58
Mobil: falk.bengt@telia.com


Värmland

Henrik Karlsson
Nor-Schakt
Teknikvägen 10, 660 50 Edsvalla
Mobil: 070-546 42 65
Mail: henrik.karlsson@nor-schakt.se

 

Per-Olov Henriksson
Henrikssons Gräv AB
Uttervägen 7, 686 33 Sunne
Mobil: 070-602 72 67
Mail: perraskoter75@hotmail.com

 

Joachim Lönnholm
Degerfors Markplanering AB
Östgötagatan 2, 693 35 Degerfors
Mobil: 070-268 88 18
Mail: joachim.ln62@gmail.com

 

Anders Öhrstrand
AÖ-Schakt AB
Sidvallsgatan 6, 654 65 Karlstad
Mobil: 070-268 50 50
Mail: aoschakt@gmail.com

Jonas Strömberg
Värmlandsschakt
Säterivägen 3, 653 41 Karlstad
Mobil: 070-644 20 38
jonas.stromberg@varmlandsschakt.se

Lars Andersson
Grums Mark AB
Karlbergs Gård 1, 664 34 Grums
Mobil: 070-538 22 88
info@grumsmark.se

Västra

 

Håkan Ström
Box 76, 460 65 Brålanda
Mobil: 070-688 42 00
Mail: hentrab@telia.com

 
Publicerad den 8 juni 2016
Uppdaterad den 8 juni 2016